AHŞAP SUNDURMA
  • Register

Evlerimizin iç kısmı önemli olduğu kadarda dış görünümüde önemlidir. Çünkü hem sizin hem de evinizin karakterini dışa lanse eder. Hatta komşularınızı bahçelerine bakarak bile seçmeniz mümkün der büyüklerimiz. Eğer ki evinizin önünde böylesi bir alana sahipseniz ister ahşap veranda şeklinde kullanabilirsiniz. Dinlenmek, kitap okumak ve çayımızı kahvemizi yudumlayacağımız bir bahçe hepimizin hayali olan bir mekan istiyorsanız ahşap veranda çatı yaptırmanız gerekmektedir.

 

Ahşap Sundurmamiz

 

Ahşap sundurmada kullanımında amaç özellik ile hava koşullarına karşı korunma ihtiyacından doğar. Güneş ışığının etkisinden korunma sundurma gerekliliğini ortaya çıkarır. Evlerimizin iç tasarım ve dekorasyonu kadar dış unsurları da önemlidir. Sundurmalar da bunlardan biridir. Yağmuru, güneşi engellemek için kapı üstüne ya da duvar önüne yapılan saçaklara sundurma denir. Bir evin en önemli kısımlarından biridir. Evi dış dünyayla birleştiren sundurmalar aynı zamanda eve dair bir görsel ve estetik de katarlar. Özellikle ahşap eve özgü bir atmosfer yaratılmasında önemli bir yer tutar. Teras balkon da denebilir. Veranda, kamelya, çardak, ahşap sundurma gibi tamamlayıcı kısımlar hem sizin hem de evinizin karakterinin dışa açılan pencereleridir. Bu yapılar tamamen sizin kişisel tercihlerinizi ve zevkinizi yansıtır. Farklı tasarımlarla ister sundurma olsun ister evin dış kısmında yapılacak diğer tasarımlar olsun, hem eviniz hem de bahçeniz için tamamlayıcı bir nitelik değeri taşır. Şehir yaşamının koşturmasından kaçtığımız anlarda kendimizi evimizin veya bahçemizin bize sunduğu rahat ortamlara atmak isteyebiliriz. Kamelyalar, verandalar gibi sundurmalar da bize bu imkânı kısmen de olsa sağlayabilirler. Evinize yaptıracağınız bir sundurmayı hem günlük ihtiyaçlarınız için kullanmanız mümkündür. Hem de özel günler için gerçekleştirmek isteyeceğiniz çeşitli organizasyonlar için mekân olarak da kullanabilirsiniz.

 

Ahşap Sundurmalar

 

Evimizin kapısını, aracımızı, bitkilerimizi veya benzeri gereçlerimizi korumak istediğimizde sundurma yaptırmak isteriz. İşte biz bu noktada sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Her bütçeye hitap ediyoruz.

 

sundurma cati3

 

catisundurma

 

teras sundurma 3